Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] SkallCraft [Wojny Gildii + MODY] [Własny Launcher] [Nowe bronie, zbroje i przedmioty] [No-Premium] WYSTARTOWAŁ, ZAPRASZAMY WSZYSTKICH


`HultaJ`

  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy reklama ci? przekona?a do gry na naszym serwerze?

    • Zdecydowanie tak
      4
    • Tak
      3
    • Nie wiem
      1
    • Nie
      0
    • Zdecydowanie nie
      2
  2. 2. Czy podoba ci si? dobór modów na naszym serwerze?

    • Zdecydowanie tak
      5
    • Tak
      2
    • Nie wiem
      0
    • Nie
      0
    • Zdecydowanie nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
JEŻELI MASZ END OF STREAM:


1. Wejdź do %appdata%

2. Wejdź do SkallCraft, następnie w nim jest folder .minecraft - przekopiuj CAŁĄ ZAWARTOŚĆ

3. Wklej zawartość do .minecraft.

4. Odpal minecraft'a STARYM launcherem, nie tym nowym z 1.6.2

Opublikowano

I znowu serwer nie działa...

 

Takie sytuacje czasem będą miały miejsce, lecz teraz jest backup co 30 minut, więc o cofki się nie martwcie.

Opublikowano

Takie sytuacje czasem będą miały miejsce, lecz teraz jest backup co 30 minut, więc o cofki się nie martwcie.

W ankiecie zaznaczyłem że nie przekonała mnie. Między innymi przez takie podejście. Olewasz problem zamiast go rozwiązać. hłehłe

TD36Yi3.jpg

Opublikowano

Czemu serwer off?

 

 

Z ni gruchy ni z pitruchy wyrzuciło serwer...

 

 

I znowu serwer nie działa...

 

 

Nawet fajnie się gra ale mało graczy jest i czasami lagi

 

 

 

taka sama sytuacja jak na początku tego servera sie dzieje

 

i dlatego nie zagram

 

 

 

a dla tych co nie pamiętają co się stało to podam skróconą wersje :

server stał kilka dni codziennie server był off albo cofki i gdzieś po tygodniu padł przez bugi na modach

rageguydajdiaxa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...